RUN MED Sp. z o. o. to sieć sklepów medycznych oraz pracowni ortopedycznych w całej Polsce.

RUN MED Sp. z o. o.

To sieć sklepów medycznych oraz pracowni ortopedycznych w całej Polsce. Naszą misję oraz filozofię, której staramy się być wierni od samego początku, stanowi motto: Przywracamy mobilność.

Początki naszych działań to rok 2004. Od tej pory z sukcesem wykonujemy profesjonalne protezy, ortezy, gorsety ortopedyczne, wkładki indywidualne. W naszym asortymencie można również znaleźć seryjne produkty medyczne, takie jak wózki inwalidzkie, kule, artykuły pomocnicze i sprzęt toaletowy.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację produktów o różnym stopniu zaawansowania. Priorytety stanowią: indywidualne podejście, satysfakcja wynikająca z jakości usług i najwyższy poziom zadowolenia każdego z pacjentów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy profesjonalną współpracę i obsługę w trakcie procesu zaopatrzenia medycznego, świadczymy także usługi posprzedażowe – nieodpłatny serwis, niezbędne korekty i naprawy pogwarancyjne. Proponujemy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania, nie sprowadzając naszej działalności tylko do wykonania i sprzedaży produktu.

Jako zespół wzajemnie motywujemy się do działań na coraz wyższym poziomie, tak by wspólnie realizować naszą wizję. Jakość obsługi, profesjonalizm, zaangażowanie i konsekwentne dążenie do perfekcji stanowią trzon naszej pracy.
Czynnie współpracujemy z jednostkami naukowo- badawczymi. Wykonane przedmioty konsultujemy z lekarzami. Współdziałamy z ośrodkami rehabilitacyjnymi oraz innymi placówkami medycznymi na terenie całego kraju i Europy. Dzięki synergii techników, fizjoterapeutów i lekarzy jesteśmy skuteczni w działaniach i osiągamy znakomite rezultaty w doborze i wykonaniu najlepszego zaopatrzenia ortopedycznego.

Emil Chojnowski

Skontaktuj się z nami

Witamy Cie serdecznie i zapraszamy do kontaktu z nami.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon

Temat wiadomości

W czym możemy Ci pomóc?